Jak najít YouTube downloader mp4 formátu


Asi každý z nás již někdy navštívil webovou stránku YouTube. Pro mnoho lidí patří dokonce k těm nejoblíbenějším. A není divu, koneckonců zde najdeme videa na jakékoliv téma, na které si vzpomeneme. Dané video pak můžeme i ohodnotit a dokonce i okomentovat. Není tedy divu, že mnoho lidí má tuto stránku mezi oblíbenými.

Faktem ovšem je, že autor může své video kdykoliv smazat, a to z jakéhokoliv důvodu. Buď se mu již nelíbí, není s ním spokojený, nebo zkrátka vymaže celý svůj kanál, neboť na YouTube již nechce působit.

youtube4

Ať už je ale důvod jakýkoliv, znamená to, že se na dané video již nebudeme moci podívat. Proto rozhodně není špatný nápad si ta naše nejoblíbenější stáhnout. Ovšem většina z nás jej chce mít v určitém formátu. Oblíbený je pak mp4, neboť tyto soubory mají poměrně malou velikost při vysoké kvalitě.

Proto se často hledá YouTube downloader mp4 https://stahujvidea.cz/youtube-video-downloader formátu. To však není tak těžké, jak by se na první pohled mohlo zdát. Naprostá většina stahovacích programů tento formát nabízí. Avšak zdaleka ne všechny, proto je dobré se předtím, než si daný program stáhneme, přesvědčit, že tam tato možnost skutečně je.

youtube3

Samozřejmě při stahování jakéhokoliv programu, především ale toho, který je zdarma, je nutné zachovávat opatrnost. Vždy totiž existuje možnost, že si spolu s ním stáhnete virus, který vám následně infikuje počítač. A ačkoliv nejrůznější antivirové programy představují poměrně dobrý štít, ani ony nejsou neomylné.

V případě, že dáváte přednost online stahovačům, je situace poněkud jednodušší. Zde nemusíte nic stahovat, s výjimkou videa samotného. Navíc hned vidíte, zda je požadovaný formát nabízen. Problém zde je, že právě mp4 je v tomto případě poněkud vzácnější. I tak ale existují stránky, pomocí kterých je možné video v tomto formátu stáhnout.

Ať už se však rozhodnete pro jakoukoliv možnost, rozhodně je dobré si předem ujasnit, co od toho vlastně čekáte. Pak totiž nebudete zklamaní.