Jak přirozeně zvýšit erekci i bez syntetických preparátů


Co vlastně mužům napomáhá k prodloužení erekce Erectmax, a proč je s ní někdy taková potíž?

Strava – kdo holduje alkoholu, cigaretám, masu a uzeninám, sladkostem a průmyslově zpracovaným potravinám, brzy na to dojede, a pak se bude velmi divit, proč má zdravotní problémy. Nenechte to dojít tak daleko a jezte více celozrnného pečiva, zeleniny, ovoce, ořechů a luštěnin.

hezká dívka

Láska a milující partnerka – máte-li štěstí na kvalitní partnerku, co vás skutečně miluje bezpodmínečnou láskou, považujte si toho. Toto je jeden z nejsilnějších posilovačů testosteronu, jaký můžete získat. Milující partnerka je výhra v loterii a má cenu vyšší, než nejdražší diamant světa.

Krása ženského těla – muži jsou z ženského těla obvykle u vytržení, jsou jím fascinováni a obdivují ty překrásné ladné křivky. A zdaleka nejde jen o ňadra a hýždě, na ženách je krásné snad všechno, pokud má dotyčná postavu souměrnou, „tak akorát“. Čím více o sebe ženy pečují, dbají o správnou životosprávu a dostatek pohybu a nejsou přetížené stresem, tím lépe to pak klape v posteli, a tím více je také vyplavován mužský testosteron.

dívka u moře

Přirozená ženská vůně – Napoleon Bonaparte byl jedním ze zářných příkladů, jak důležité jsou pro muže ženské tělesné pachy. Můžete se dočíst o tom, že svou partnerku žádal, aby nepoužívala parfémy a před milováním se nesprchovala. Vůně žen je pro muže velmi silným afrodiziakem a zvyšuje testosteron možná víc, než pouhý pohled na nahé ženské tělo. Pokud muže přitahuje vůně ženského klína, podpaží nebo třeba lehce propocených chodidel, je to zároveň dobré znamení o vhodnosti genů pro případné budoucí potomky.

Stres – stres dokáže natolik zbrzdit erekci, že se z muže stane doslova zoufalec. Nadbytek stresových hormonů utlumí produkci testosteronu, a můžete se třeba stavět na hlavu, ovšem penis zůstane v podobě ohebné hadičky. Co s tím? Snažte se stresové situace řešit, nepoddávejte se jim a užívejte adaptogenní bylinky, například Ženšen a Kotvičník zemní, s nimiž si udržíte potřebný testosteron na přijatelné úrovni.