PC hry

Vzpomínám si, když mi moje máma s tátou pořídili můj první vlastní počítač. Ani netušili, jakou velkou jsem měla radost. To mě bylo asi jedenáct let a počítače byly právě na vzestupu, takže jsem byla velice překvapená a moc šťastná, že jsem dostala konečně už vlastní počítač. Byl to sice ještě takový velký a šedivý počítač, a jistě si je taky pamatujete. Bylo to jako mimozemšťan. Ale mě to vůbec nevadilo. Protože v tu dobu to pro mě byl opravdu svatý grál. Byla jsem nadšená, že konečně si tam také mohu instalovat různé nástroje a aplikace, abych se mohla dorozumívat s přáteli anebo hrát různé hry.

Mám taky online práci.

Taky si vzpomínám na svou první hru na počítači, která se jmenovala Nosferatu. A myslím, že starší ročníky si to taky budou pamatovat. Byla to velice oblíbená počítačová hra, alespoň pro mě a mého bratra a taky sestru. Všichni tři sourozenci jsme ji hráli. A pamatuj si taky na ten začátek počítačové hry. Byl tam nějaký farář, který skočil z nějakého schodiště dolů. Hra mě opravdu moc bavila a nyní, když o této hře mluvím, tak mám úplně chuť si ji zahrát znovu. Takže ihned za chvilku napíšu svému bratrovi a taky sestře, jestli bychom se někdy nemohli sejít třeba u mě doma a zahrát si populární počítačovou hru Nosferatu.

Už mám moderní počítač.

Ovšem tohle ale není jediná hra, kterou jsme hráli se sourozenci. Hráli jsme taky hru, která se jmenovala UGH a musím uznat, že to byla velice vtipná hra, na kterou jsem taky málem zapomněla, ale už mám v plánu si ji taky znovu zahrát. A jaké jste měli nejraději počítačové hry vy? Nebo patříte ještě k těm lidem, kteří vůbec neměli počítač nebo jste vůbec nehráli tyto hry? Musím říct, že mě to bavilo a baví mě to i nyní. I když se tedy na počítači věnuji už i jiným, důležitějším věcem. Taky v dnešní době je již velmi časté a taky populární, že lidé normálně pracují online a na počítači taky z domu.