Sport, zábava a adrenalin – nejen to je laser game


Nebaví vás žádný sport, ale přesto byste se rádi hýbali? Předejděte tomu, abyste zlenivěli. Neseďte doma jako peciválové u počítače nebo televize. Neválejte se na gauči a raději si vyrazte za pořádnou zábavou a také za zábavným pohybem. Teď ale není čas o sportování jako takovém nebo o návštěvě fitness centra. Pohyb totiž může být i mnohem více zábavný a vy tak zapomenete na to, že vlastně sportujete a děláte tak něco pro vaše zdraví.

DSC_0205

Spojte zábavu a sportovní aktivitu v jednom a užijte si skvěle strávený čas společně s vašimi přáteli, známými nebo s kolegy z práce na lasergame. Užijte si kromě zábavy a adrenalinu také skvělou show v záplavě různobarevných světelných paprsků. Zapomeňte na nudu a stereotyp, je čas vyrazit si za pořádnou zábavou, akcí a velkou dávkou adrenalinu a radosti ze hry.

Do detailů pro pracované a perfektně vybavené herní arény už čekají na vaše zábavné střílení laserovými paprsky. Zvítězte nad nepřítelem a vybavte se pořádnou dávku energie a elánu.

RŮZNÉ TYPY HER ve 2 arénách
Navštivte některou z arén a vyberte si tu správnou akci pro vaši aktivitu s přáteli. V této zábavné adrenalinové aktivitě na vás čekají různé typy her. Můžete se tak spolehnout na rozmanitost, a ještě větší zábavu. Na své si tak přijdou začátečníci, mírně pokročilí, ale i ostřílení profíci.

DSC_0208

Laser game je zkrátka aktivita, která vás chytne a nepustí. Jakmile ji jednou vyzkoušíte, velice rychle jí podlehnete a oblíbíte si ji. Stmelí také nejeden kolektiv, proto je ideální nejen pro partu přátel, ale také třeba jako teambuildingová akce pro seznámení s novými kolegy v zaměstnání, utužení kolektivu nebo odreagování se od práce. Vyzkoušejte nekonečné možnosti zábavy a akce v některé ze dvou dostupných arén a vyberte si z 11ti skvělých her.