Zábradlí a design

Vzpomínám si, jak jsem vždycky chtěla něco udělat takové, aby se nám to doma líbilo, protože mám moc ráda design a když něco můžu udělat sama! Tak je to pro mě opravdu nejlepší a vážím si toho. A vzpomínám se taky na svou babičku, která vždycky měla takové zábradlí doma, které bylo dřevěné a strašně vrzalo. Vždycky jsme si se sourozenci z toho dělali srandu, že tam straší a že tam je nějaký duch, který chodí po schodech a proto ty schody vržou. Od té doby jsem si řekla, že bych v životě nechtěla dřevěné zábradlí. A sice ano, vypadá opravdu skvěle a luxusně a designově, ale postupem času, jak to dřevo stárne, tak to potom dopadá tak, že potom to dřevo vrže.

Zábradlí je taky praktické.

A říká se, že dřevo musí taky kvést a že taky prostě musí zrát. Jenomže tohle se mi nelíbilo, takže jsem si řekla, že by chtěla spíš a do interiéru skleněné zábradlí. Byla jsem taky velice ráda, když mi můj přítel řekl, že by taky chtěl skleněné zábradlí do interiéru. Takže jsme skleněné zábradlí dali tam, kde jsme chtěli mít. A to z kuchyně do ložnice a taky z ložnice na půdu. Všude jsme měli skleněné zábradlí a musím uznat, že to vypadá velice skvěle a mí to tak zvaný šmrnc.

Zábradlí má mnoho designu.

A toto krásné skleněné zábradlí jsme se vybrali na webové stránce kmdesign.cz, kde najdete opravdu různé zábradlí, a to včetně skleněného zábradlí, které v poslední době je velice populární. Sice tam je více otlaků, pokud máte hlavně děti, ale to nevadí, tak se to musí častěji čistit. Ale opravdu to udělá skvělý design. A kdyby to bylo jenom na vás, tak jaké byste si do interiéru dali zábradlí vy? Myslím si, že i dřevěné zábradlí by si našlo své stoupence a oblíbence, protože každý má samozřejmě jiný vkus. Jenomže když to zase tak vezmu, tak skleněné zábradlí vypadá opravdu o dost lépe a více stylově. Zábradlí je taky praktické, takže jsem ráda, že jsme našli opravdu pěkné a stylové zábradlí.