Hezký pokoj za levné peníze

Někdy se člověk ocitne v situaci, kdy si potřebuje zařídit nový pokoj, jenže peníze se na něj zrovna nelepí, a tak potřebuje vymyslet řešení, které ho nebude moc stát a zároveň nebude vypadat lacině nebo nějak špatně.
 
Řešení takovéto situace není až tak těžké a zařídit si místnost za pár korun je možné a nikdo to ani nemusí poznat.
skleněné dveře na terasu
 
V případě skříní můžete použít klidně i nějaké starší kousky. Jen je třeba je trošku upravit a opravit v případě, že jsou nějak zničené. Nářadí má doma každý, takže pokud je třeba skříně trošku opravit, určitě to nebude problém. Dalším krokem je upravení skříně. V obchodě si jednoduše kupte barvu dle libosti nebo tapetu s hezkým vzorem a skříň natřete, či oblepte. Bude vypadat úplně jinak a můžete ji sladit se zbylým nábytkem místnosti.
obraz nad gaučem
 
Jedním z pomocníků na levné zařízení pokojů jsou dřevěné palety. Z palety můžete šikovně vyrobit konferenční stolek, gauč nebo třeba i postel. Opět si nový nábytek můžete natřít libovolnou barvou, a přestože se to nemusí zdát, takto vyrobený nábytek vypadá dobře. Na internetu najdete nespočetné množství návodů, jak na to, takže pokud si nevíte rady, můžete zabrousit tam.
 
Pokud jste umělecky nadaní, nemusíte si dělat starosti s nakupováním dekorací. Na stěny můžete pověsit vlastní obrazy nebo můžete přímo pomalovat stěny obrazy, jako jsou stromy, noční obloha, čímkoliv, co se vám bude líbit. Stejně tak jsou užitečné rodinné fotky, jejichž pořízení stojí pár korun a kochat se těmi vzpomínkami bude hřát u srdce po celý rok. Oživení každé místnosti je samozřejmě přidání květin, které se hodí úplně všude.
 
Při zařizování si dávejte pozor na to, aby se vám neobjevovaly různé barvy, které se vzájemně bijí a nemusí vypadat nejlépe. Sladit hezky barvy v místnostech má velký vliv na celkovém vzhledu. Soustřeďte se jen na pár barev a nábytek a dekorace poté laďte hlavně do těch odstínů.