Mobil a já

Myslím si, že v dnešní době jsou mobilní telefony opravdu hodně oblíbené a taky velice časté. A opravdu neznám nikoho, kdo by neměl svůj mobilní telefon. A já abych se vám přiznala, tak jsem svůj první mobilní telefon měla asi až v sedmnácti nebo v osmnácti letech. Ale abyste si nemysleli, že jsem třeba na to neměla peníze. Tohle vůbec ne. Řeknu to totiž upřímně, mobilní telefon mi vůbec nechyběl, ani jsem ho nepotřebovala. Měla jsem pouze jenom jednu nejlepší kamarádku, se kterou jsem si velice dobře rozuměla a byly jsme spolu opravdu každý den. A ona taky neměla mobilní telefon.

Mobil je podle mě důležitý.

Neměla ani počítač ani notebook, stejně jako já, takže absolutně nevím, na co bych potřebovala mobilní telefon nebo počítač, když ho nemá ani kamarádka. Komu bych asi tak volala anebo psala sms zprávy? Tohle bych vůbec nevěděla, takže vlastně mi ani nechyběl mobilní telefon. I když všichni okolo už třeba šest let mobilní telefon měli. A já jsem to ale nebrala vůbec za důležité. Mobilní telefon jsem si pořídila až v té době, když jsem měla první vážný milostný vztah. A tohle zní už přeci logicky. Abych si mohla se svojí láskou psát zamilované SMS nebo abychom si mohli volat, tak jsem samozřejmě k tomu potřebovala kvalitní mobilní telefon.

Bez mobilu už nedokáži být.

A jakmile jsem si mobilní telefon pořídila, během týdne jsem už na něm byla závislá. Byla jsem ráda, že mobilní telefon si pořídila taky moje kamarádka, se kterou si opravdu každý jen voláme. Stejně tak jako se svou láskou. Myslím si, že je opravdu důležité, aby dnešní člověk měl opravdu mobil. Navíc nevím, jak by se mi třeba někdo cizí mohl ozvat? No, asi by mi musel poslat dopis nebo opravdu nevím, jak by mě někdo jinak mohl kontaktovat, kdybych neměla mobilní telefon. A jak jste na tom byli vy? Taky jste měli mobilní telefon až později nebo jste ho měli brzy?