Typy mužů na gay seznamkách

Když se poprvé zaregistrujete na jakoukoliv seznamku určenou pro homosexuály, tedy například na iBoys nebo mobilní Grinder, velice rychle zjistíte, že tamější lidé se dají v podstatě rozdělit do několika kategorií. Ať už hledáte pouhý flirt, kamarádství nebo sex na jednu noc, vždy se jedná o to samé stále dokola. Jakožto dlouholetý uživatel těchto seznamovacích portálu vám povím, o jaké lidi se jedná.
žena na seznamce
 
·         Pisálek
Ačkoliv s tímto mužem ze začátku sednete, nakonec se ukáže, že je velká huba a váš zájem pomine. Neustále si píšete o tom, že byste se rádi už konečně sešli. Stanovíte si přesný čas a místo, kde se poprvé setkáte tváří v tvář, ale ve finále se žádná schůzka konat nebude. Pisálek se na poslední chvíli vymluví na to, že nemohl dorazit kvůli závažným problémům. Když se zeptáte na podrobnější objasnění celé situace, dostane se vám pouhého ošklivého oznámení „zobrazeno“. Ve skutečnosti se vámi nikdy sejít nechtěl, ačkoliv tvrdil, že po tom výslovně touží. Pisálkovi bohatě stačí psaní zpráv a vykreslování erotických scénářů po chatu.
 
·         Sběrač fotek
Vše jde hladce. Pozdravíte se, seznámíte se, vyměníte pár fotek a tím celá konverzace končí. Navzájem jste si vyměnili fotografie vašeho obličeje, těla a intimních partií. Ze strany vašeho protějšku se vůbec nemusí jednat o jeho skutečné fotky – mohou být staženy z internetu. Veškeré vaše pokusy o opětovné zažehnutí konverzace jsou ignorovány.
 
·         Ignorant
Vždy potěší, když vám cinkne mobil s oznámením, že vám někdo nový napsal. Tak jako ve většině případů, obvykle se jedná o prosté „ahoj“ nebo „čau“. Na tuto zprávu odpovíte, ale jakékoliv další reakce se již nedočkáte. Celé to skončilo dříve, než vše začalo. Při nejlepším si všimnete potvrzení o doručení zprávy a následně si domýšlíte, že potencionální zájemce ztratil zájem. Ještě lepší je, když tento ignorant zavítá na toto místo minimálně dvakrát do měsíce.
 
·         Pan nerozhodný
Na svém profilu má uvedeno, že hledá vztah. Vy jej hledáte také a tím pádem se seznámíte. Vše je jde jako po drátkách. Po celou dobu se domníváte, že jeho posláním je najít si spřízněnou lásku. Když padne řeč o vztazích, nakonec z něj dostanete, že momentálně žádnou lásku nehledá a spíše než to mu jde o flirt nebo jednu společnou noc. Jste zmatení.
 
·         Sex only
Ze své zkušenosti vám předem říkám, že lásku na těchto místech rozhodně nenajdete, a pokud ano, máte velké štěstí. Grinder, iBoys a další příbuzné lokace určené k seznamování se různých gayů slouží především k výměně tělesných tekutin. Kluci, muži a dokonce i dědečkové, kteří zde jsou přihlášeni hledají především to jedno – sex s jedincem stejného pohlaví. Tito pánové se zde vyskytují ve větším množství.
 polibek dvou mužů
·         Pokec only
Podle mě nejlepší skupina. Po čase neustálého souložení vám kluci, kteří nevyhledávají přední a zadní partie vám přijdou jako nejlepší kamarádi. Ano, hledají jen dopisování a nové přátele. Příjemná změna oproti většině.