Je kouzelník na svatbu vhodný?

Říká se, že jednou z nejvýznamnějších událostí v našem životě je svatba. Není proto divu, že ženich i nevěsta často chtějí, aby byla perfektní, ať už se rozhodnou pro malou v úzkém rodinném kruhu, nebo pro velkou oslavu, kam pozvou všechny své přátele, známé i příbuzné, byť sebevzdálenější.

K tomu samozřejmě patří i dobře zvolený program. Ten se obvykle pohybuje v zajetých kolejích – obřad a po něm svatební hostina. Co když jej ale budete chtít něčím ozvláštnit? Zařadit tam něco, co ostatní překvapí a na co budou ještě dlouho vzpomínat?

svatsaty1

I to je možné, a v mnoha případech dokonce vítané, i když se to hodí spíše pro velké svatby než pro ty komorní. Zde je však nutné si uvědomit, že by vše mělo být vkusné a alespoň trochu důstojné. Přeci jen, jde o den, kdy se prakticky spojují dva životy v jeden, a taková věc by neměla být znevažována.

Bláznivější nápady se pak hodí mnohem spíše pro rozlučku se svobodou, kde je pro něco takového vhodné místo. Avšak i svatba může být ozvláštněna, a to velmi dobře.

Jednou z poměrně nových možností je pozvání kouzelníka. Otázkou však je, zda je to vhodné. Koneckonců je máme, především díky americkým filmům, spojené spíše s dětskými oslavami. Navíc u nás nejsou tito iluzionisté a eskamotéři tak rozšířeni.

svatsaty2

Otázka tedy je: patří kouzelník na svatbu? Zde popravdě záleží na tom, jaký zvolí program a jaké téma má ona svatba. Pokud bude například na motivy Harryho Pottera, pak rozhodně bude jeho přítomnost mnohem vhodnější, než pokud půjde o tu klasickou.

Neměli bychom také zapomínat, že zde záleží na obou partnerech. Není dobré, aby se v tomto případě jeden rozhodl bez druhého. Přeci jen, svatba by měla být první ukázkou toho, jak oba dokážou spojit síly a co spolu dovedou vytvořit.

Nakonec stejně záleží jen na vás. Dobře si však vše promyslete, abyste později nelitovali.