Starožitná postel

Váš dům, váš hrad? Nebo spíš váš zámek? Snili jste o svém bydlení, sen jste si splnili a nyní byste se v něm rádi cítili opravdu výjimečně? Podívejte se na naši nabídku starožitných postelí a spěte si jako na obláčku. Ve Světě pokladů máme opravdové poklady. Patří mezi ně i starožitná postel s nebesy, kterou vám bude leckdo závidět. Není to obyčejný kousek z velkých obchodních domů, díky nimž jsou si všechny domácnosti podobné jako vejce vejci. Pokud chcete něco originálního, neotřelého, rozhodně byste měli zavítat na naše stránky a po něčem se porozhlédnout.

Starožitná postel

Všechny naše výrobky jsou originály díky rukodělné práci v našich dílnách, a jsou čistě českými výrobky. Není pro nás problém ani nábytek na míru. Ten ale ani nebude třeba, protože náš široký výběr různých stylů od těchto starožitných replik po moderní provence kousky okouzlí každého. Nemusíte mít rozhodně obavy z rozvrzaných pelestí nebo nestabilních nožiček. Tyto bytelné kusy vás budou provázet životem – vydrží vaši svatební noc i skotačení vašich budoucích pěti ratolestí. Hodí se jak do dřevěné novostavby, velkého statku na vesnici nebo i panelákového bytu. Rozhodně ale každý interiér povznese na vyšší, přímo královskou úroveň.

Starožitná postel zlatá

Nevíte, jak tento originální solitér sladit s ostatními kusy nábytku? V naší nabídce najdete i starožitné komody nebo noční stolky, a co se barvy týče, nebesa na našich postelích jsou stejně jako dřevěný dekor variabilní a látkový baldachýn je možné si vybrat z vícero barev tak, aby si krásně sedl k výmalbě ve vaší ložnici. Ať už tedy nově vybavujete celý byt nebo dům, přestavujete nebo si jen chcete udělat radost a svůj interiér ozvláštnit, věřte, že náš nábytek poslouží v každém případě. Především svou životností, pečlivým provedením a stylovým vzhledem, který vám bude závidět každý návštěvník vašeho budoáru.