Údaj, který vám mnoho prozradí


Notice: Funkce get_currentuserinfo není podporována už od verze 4.5.0! Použijte prosím raději funkci wp_get_current_user(). in /var/www/hosting/outcry.cz/wp-includes/functions.php on line 3923

Majitelé bazénů by měli zejména v sezóně provádět pravidelné revize. Proč? Právě při těchto kontrolách, které byste jinak dost možná zkrátka zazdili, můžete totiž odhalit spoustu různých údajů, které je potřeba brát vážně. Kromě koncentrace aktivního chloru je nezbytné kontrolovat také pH, které je nesmírně důležitým ukazatelem. Je pouze jistá hranice, kde se mohou tyto hodnoty pohybovat, pokud jsou vyšší nebo nižší, tak je potřeba hned zpozornit a nějakým způsobem to napravit.

Vhodné přípravky

V případě naměření nižší, nebo i vyšší hodnoty, byste měli mít po ruce přípravky, jenž dokážou okamžitě zvednout tuto hodnotu zpět na optimální hranici. pH do bazénu byste měli mít neustále u sebe, to znamená ve své krabici s veškerým dalším příslušenstvím. V případě, že něco takového odhalíte, je totiž nutné zareagovat co nejdříve, proto je opravdu nehodné chodit do obchodu a teprve kupovat nějaké přípravky, kterými by se to dalo zpravit. Mějte tedy raději své vlastní zásoby, ze kterých budete moct čerpat, když vás jisté údaje překvapí.

Ohodnoťte příspěvek